HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY 101 – LIGHT BEIGE – Christian Laurent
Close

POUR LA BEAUTÉ

HD 4M PIXEL FUSION
MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY
101 – LIGHT BEIGE

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY to idealny produkt dla każdej kobiety na uzyskanie efektu nieskazitelnej cery. Dzięki znajdujących się w nim mineralnych pigmentach dokładnie zakryje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia.

JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY?

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY to innowacyjna formuła, która w skutek kontaktu ze skórą twarzy z konsystencji płynnej zmienia się aksamitnie pudrową. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej konsystencji LIQUID TO POWDER, która wyróżnia ten podkład na tle innych. Mineralne pigmenty wtapiają się w cerę i przez to wytwarza nam się efekt drugiej skóry. Przez całą dobę możemy cieszyć się rezultatem nieskazitelnej i perfekcyjnie matowej cery. Wszystko to dzięki nowoczesnej technologii 4M PIXEL FUSION z 24K złotem i otulającym skórę jedwabiem. Pierwszy składnik spowolni utratę kolagenu przez nabłonek, a drugi go nawilża.

• Łatwy i szybki sposób na ukrycie zaczerwień i niedoskonałości.
• Długi czas pozostawania na skórze po nałożeniu.
• Równomierna aplikacja.

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY to produkt, dla każdej kobiety, która ceni sobie jakość i czas. W walce z codziennymi obowiązkami potrzebny jest podkład, który na twarzy pozostanie przez cały dzień nie wymakając nieustannego poprawiania.

JAK UŻYWAĆ POUR LA BEAUTÉ HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY ?

Nie zapomnij aby wstrząsnąć zanim zaaplikujesz. Następnie cienką warstwę produktu rozprowadź dokładnie po skórze twarzy.

Pojemność: 32 ml

Wróć