HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY 102 – ROSE BEIGE – Christian Laurent
Close

POUR LA BEAUTÉ

HD 4M PIXEL FUSION
MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY
102 – ROSE BEIGE

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY to świetny sposób dla każdej kobiety, aby wyglądać oszałamiająco w natłoku codziennych obowiązków i wieczornych wrażeń. Zaoszczędza cenny czas i pozwala na łatwą aplikację.

JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY?

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY reprezentuje nowatorską formułę, które poprzez nałożenie na skórę z konsystencji płynnej przekształca się w aksamitnie pudrową. Pionierska formuła LIQUID TO POWDER wyróżnia ten podkład na tle innych. Mineralne pigmenty zakrywają się w cerę i wytwarzają efekt „drugiej skóry”. Przez całą dobę twarz wygląda na nieskazitelną i perfekcyjnie zmatowioną twarz. Wszystko to dzięki najnowszej generacji technologii 4M PIXEL FUSION z 24K zawierającej złoto i przyjemnie otulającym skórę jedwabiem. Pierwszy składnik formuły spowolni utratę kolagenu przez naskórek a drugi wchłania się i nawilża.

• Prosty i szybki w użyciu.
• Doskonale zakrywa wszystkie niedoskonałości.
• Utrzymuje się na skórze do 24 godzin.

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY w szczególności sprawia, że twarz jest doskonale zmatowiona i świeża. Pozwala nam lepiej stawiać czoło wyzwaniom, które czekają na nas w ciągu dnia. To perfekcyjna baza pod makijaż zarówno wieczorowy czy codzienny.

JAK UŻYWAĆ POUR LA BEAUTÉ HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY?

Przed użyciem wstrząsnąć. Cienką warstwą dokładnie rozprowadzić po skórze twarzy przy pomocy aplikatora.

Pojemność: 32 ml

Wróć