HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY 104 – WARM BEIGE – Christian Laurent
Close

POUR LA BEAUTÉ

HD 4M PIXEL FUSION
MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY
104 – WARM BEIGE

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY to zbawienne rozwiązanie dla każdej kobiety, bez względu na wiek. Jest on przeznaczony dla tych kobiet które żyją na wysokich obrotach i nie mają czasu na nieustanne poprawianie makijażu.

JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY?

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY to nowoczesna formuła, która poprzez kontakt ze skórą twarzy z konsystencji płynnej zamienia się muśniętą pudrowym aksamitem. Niesamowita konsystencja LIQUID TO POWDER sprawia, że jest on szczególnie wyróżniający się na tle innych dostępnych produktów oferowanych przez rynek. Mineralne pigmenty wkomponowują się w cerę i przez to wytwarzany jest efekt niejako „drugiej skóry”. Przez dzień i noc możemy więc cieszyć się rezultatem perfekcyjnie matowej cery. Wszystko to dzięki innowacyjnej technologii 4M PIXEL FUSION z 24K złotem i miłym dla skóry jedwabiem.

• Prosty i szybki sposób na zakrycie zaczerwień i niedoskonałości.
• Trwale pozostaje na skórze twarzy po nałożeniu.
• Równomierna aplikacja.

MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY pozwoli nie tylko zaoszczędzić czas ale zagwarantuje świetny wygląd przez cały dzień. Skóra będzie wyglądać świeżo i zdrowo. Nie ważne czy to będzie dzień w pracy czy wieczór z przyjaciółmi twarz dzięki MINERALNY PODKŁAD będzie wyglądać znakomicie i kwitnąco.

JAK UŻYWAĆ POUR LA BEAUTÉ HD 4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY?

Cienką wartę podkładu rozprowadź dokładnie po twarzy za pomocą gąbeczki lub palców. Nie zapomnij wstrząsnąć produktem zanim go użyjesz.

Pojemność: 32 ml

Wróć