LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z WODĄ TERMALNĄ I AKTYWNYM TLENEM – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA BEAUTÉ

LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY
Z WODĄ TERMALNĄ I AKTYWNYM TLENEM

Profesjonalny produkt z dodatkiem wody termalnej Hot Spring Water i aktywnym tlenem usuwa nawet wodoodporny makijaż twarzy i oczu oraz dokładnie oczyszcza każdy rodzaj skóry. Z niezwykłą delikatnością i skutecznością drogocennych składników pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia i ślady makijażu jednym gestem, bez konieczności pocierania skóry.

Unikalna formuła płynu wzbogacona o kompleks HYALURON ACTIVE™ działa nawilżająco i wygładzająco, a EKSTRAKT Z KWIATU LOTOSU odświeża, łagodzi i regeneruje. Po zastosowaniu płynu skóra jest dogłębnie oczyszczona, miękka oraz doskonale przygotowana do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kojąca siła technologii PURE THERMAL FUSION™ wykorzystuje łagodzące działanie drogocennej wody termalnej, natychmiast przywracając skórze równowagę, łagodząc objawy podrażnienia i uczucie ściągnięcia. Aktywny tlen rewitalizuje, działa jak „zastrzyk energii” dla skóry i pomaga ją dokładnie oczyszczać.

Sposób użycia: rano i wieczorem lub w zależności od potrzeb nanieść niewielką ilość płynu na płatek kosmetyczny i delikatnie oczyszczać twarz, oczy oraz szyję. W przypadku makijażu wodoodpornego przytrzymać nasączony wacik przez kilka sekund na oczyszczanej powierzchni.

Pojemność: 500 ml