ART LASH LUKSUSOWE SERUM STYMULUJĄCE WZROST RZĘS – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA BEAUTÉ

ART LASH LUKSUSOWE SERUM
STYMULUJĄCE WZROST RZĘS

Każda kobieta marzy o długich i zniewalających rzęsach, które będą przyciągać magnetyzmem spojrzenia. Czy istnieje sposób na wzmocnienie i przyspieszenie wzrostu rzęs? SERUM STYMULUJĄCE WZROST RZĘS od marki Christian Laurent powstało właśnie w tym celu.

JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ ART LASH LUKSUSOWE SERUM STYMULUJĄCE WZROST RZĘS?

Serum to luksusowy produkt, który powstał z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik medycyny estetycznej. Dzięki niemu uda się skutecznie zagęścić rzęsy bez efektu ich wypadania po zakończeniu kuracji. Innowacyjny kompleks 4D Nutri Lash™ wykorzystuje połączenie składników nowej generacji dla spektakularnego zagęszczenia, wydłużenia, pogrubienia i wzmocnienia rzęs. Bimatoprost to związek, który uznawany jest obecnie za jeden z najbardziej skutecznych stymulatorów wzrostu rzęs – jego działanie powoduje przedłużenie fazy aktywnego wzrostu włosów. Biotinoyl Tripeptide opowiada za wzmocnienie włókien i cebulek rzęs, by włoski wyrastały silniejsze i znacznie grubsze. Ekstrakt z granatu doskonale nawilża, odżywia i odbudowuje rzęsy, a także wzmacnia je i ochrania kolor. W konsekwencji rzęsy są znacznie dłuższe, mocniejsze i grubsze. To sprawia, że można uwodzić spojrzeniem.

• Produkt opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik medycznych.
• Maksymalne przedłużenie, zagęszczenie i pogrubienie rzęs.
• Spowalnia proces starzenia się i wypadania rzęs.
• Efekt jak po zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs u kosmetyczki.

Rzęsy tak długie jak po wizycie w profesjonalnym salonie zajmującym się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs? Tak, to możliwe dzięki SERUM STYMULUJĄCEMU WZROST RZĘS. Przeznaczone jest ono do każdego rodzaju rzęs – nie powoduje ich wypadania po zakończeniu kuracji. To magiczny sposób na czarujące spojrzenie.

JAK UŻYWAĆ POUR LA BEAUTÉ ART LASH LUKSUSOWEGO SERUM STYMULUJĄCEGO WZROST RZĘS?

Należy aplikować na czystą i osuszoną skórę wzdłuż linii górnych rzęs. Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować na dolną linię rzęs. Po osiągnięciu zamierzonego efektu, serum należy stosować profilaktycznie 2-3 razy w tygodniu.

Pojemność: 3 ml

Wróć