Christian Laurent Blog – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

Noworoczne piękne postanowienia. Witaj 2019!

Nowy rok – nowa ja. To słynne powiedzenie dotyczy wielu obszarów życia. Jednym z nich na pewno najczęściej jest wygląd. Kobiety stawiają sobie nowe cele w pielęgnacji. Jeśli jesteś jedną z nich i szukasz inspiracji, oto kilka wskazówek od marki Christian Laurent!

Czytaj więcej...

Nowość! Krem silnie nawilżający 35+

To już rok odkąd marka Christian Laurent jest na półkach drogerii Rossmann! Dotąd nasza oferta była skierowana do kobiet powyżej 40. roku życia. Teraz, między innymi na prośbę młodszych pań, do kolekcji dołączył nowy kosmetyk. Silnie nawilżający krem na pierwsze zmarszczki 35+!

Czytaj więcej...

Domowe SPA w kilku krokach

Znajdź chwilę dla siebie i zaaranżuj w domowym zaciszu SPA. Zadbaj o skórę, zrelaksuj się i odpręż całe ciało. Do pielęgnacji wybierz kosmetyki marki Christian Laurent, dostępne w drogeriach Rossmann. Sprawdź jak przygotować się do takiej chwili…

Czytaj więcej...

Niezbędnik wakacyjnej kosmetyczki

Ciepła pogoda w tym roku przywitała do nas bardzo szybko. Już od maja temperatura przekracza 20 st. C, a teraz możemy cieszyć się już pełnią lata. Niezależnie od tego czy jedziesz na dłuższy urlop czy może weekendowy wyjazd nad wodę, Twoja podróżna kosmetyczka wymaga odpowiedniego przygotowania.

Czytaj więcej...

Zapach prosto z Grasse

Czytając „Pachnidło” Patricka Süskinda przenosimy się w piękny, ale zarazem okrutny świat perfum. Powieść opisuje sposoby pozyskiwania naturalnych aromatów oraz zdradza jak powstawały te najpiękniejsze mieszanki nut zamknięte potem we flakonach.

Czytaj więcej...

Luksusowy kompres dla Twoich dłoni

Skóra dłoni jest wyjątkowo narażona na działanie niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego. Kontakt z detergentami, zmiany temperatury, klimatyzacja mogą powodować uszkodzenia delikatnej bariery lipidowej, przesuszenia, szorstkość i podrażnienia.

Czytaj więcej...