INFUZYJNE CHRONOSERUM UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCE DO CIAŁA NA NOC – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA FORME

INFUZYJNE CHRONOSERUM
UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCE
DO CIAŁA NA NOC

Szczupłe i jędrne ciało to marzenie każdej kobiety. INFUZYJNE CHRONOSERUM UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCE to niezastąpiony sprzymierzeniec w walce o dobrą sylwetkę.

JAK DZIAŁA POUR LA FORME INFUZYJNE CHRONOSERUM UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCE DO CIAŁA NA NOC?

Modelowanie sylwetki, redukcja nawet bardzo uporczywego cellulitu, nadanie skórze jędrności i przywrócenie napięcia – to efekty stosowania INFUZYJNEGO CHRONOSERUM UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCEGO. I to wszystko dzieje się podczas snu. Działanie kosmetyku oparte jest na rewolucyjnej technologii BODY POWER LIFT™, która przyczynia się do efektywnego transportowania składników liftingująco-ujędrniających w głąb skóry. Matrixyl®3000 sprawia, że skóra jest giętka i gładka. Nici hialuronowe wypełniając przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenu dają efekt natychmiastowego liftingu. Drobinki 24K złota poprawiają sprężystość skóry i wzmacniają jej strukturę. Spirulina ma działanie detoksykujące, wspiera zwalczanie i zapobiega nawrotom cellulitu oraz ujędrnia skórę.

• Redukcja zaawansowanego cellulitu zarówno wodnego, jak i lipidowego.
• Ujędrnienie, poprawa napięcia i wygładzenie skóry.
• Wymodelowanie konturów ciała.

INFUZYJNE CHRONOSERUM UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCE zatroszczy się o dobrą kondycję i wygląd Twojego ciała. Jego kompleksowe działanie pozwoli cieszyć się szczupłą i jędrną sylwetką oraz zapomnieć o problemach z jej utrzymaniem.

JAK UŻYWAĆ POUR LA FORME INFUZYJNE CHRONOSERUM UJĘDRNIAJĄCO-LIFTINGUJĄCE DO CIAŁA NA NOC?

Codziennie wieczorem należy wmasować chronoserum w skórę, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej problematycznych miejsc na ciele.

Pojemność: 200 ml

Wróć