LUKSUSOWE SERUM STYMULUJĄCE WZROST RZĘS – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA BEAUTÉ

LUKSUSOWE SERUM
STYMULUJĄCE WZROST RZĘS

Luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs to wyjątkowy produkt opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych, światowych technik medycyny estetycznej z myślą o maksymalnym zagęszczeniu, przedłużeniu i pogrubieniu rzęs oraz radykalnym spowolnieniu procesu ich wypadania.
Preparat zapewnia profesjonalne działanie wzmacniające i pielęgnacyjne, skutecznie poprawia kondycję i wygląd włosków oraz przedłuża ich żywotność. Regularne stosowane nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym.
4D NUTRI LASH COMPLEX – BIOAKTYWNY STYMULATOR WZROSTU
Skoncentrowana formuła serum oparta jest na inteligentnym kompleksie 4D NUTRI LASH COMPLEXTH, który wykorzystuje synergię ultraskutecznych składników nowej generacji dla spektakularnego zagęszczenia, wydłużenia, pogrubienia i wzmocnienia rzęs:
BIMATOPROST uważany jest obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosków.
JEDWAB intensywnie nawilża i wygładza rzęsy.
BIOTYNA zawiera cząsteczki siarki potrzebne do budowy keratyny- naturalnego budulca rzęs.
D-PANTHENOL (prowitamina B5) działa ochronnie i regenerująco nadając rzęsom połysk i miękkość.
Dzięki innowacyjnej recepturze serum aktywnie reguluje pełny cykl żywotności włosków, tworząc nad konturem oka wyrafinowany, satynowo miękki, Iśniący, gęsty i wytrzymały wachlarz spektakularnie długich i mocnych rzęs.

PRODUKT TESTOWANY OFTALMOLOGICZNIE I DERMATOLOGICZNIE

Wróć