Luksusowy kompres dla Twoich dłoni – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

Luksusowy kompres dla Twoich dłoni

Skóra dłoni jest wyjątkowo narażona na działanie niekorzystnych czynników środowiska zewnętrznego. Kontakt z detergentami, zmiany temperatury, klimatyzacja mogą powodować uszkodzenia delikatnej bariery lipidowej, przesuszenia, szorstkość i podrażnienia.

CHRISTIAN LAURENT
NUTRI-REGENERUJĄCA MASKA-SERUM DO RĄK I PAZNOKCI

Maska-serum marki Christian Laurent to nowoczesny kosmetyk do rąk, w którym wykorzystano zaawansowaną technologię infuzyjną, gwarantująca głęboką, czteropoziomową regenerację. Właściwości produktu wykraczają poza standardowe działanie zwykłego kremu do rąk, ponieważ pełni on jednocześnie funkcję serum i maski, zapewniając wyższą koncentrację składników odżywczych oraz ich skuteczniejsze przenikanie w głąb naskórka.

Zastosowana w masce-serum nowatorska technologia NUTRIFUZJI 4D zapewnia czteroetapowy proces odnowy struktur skóry dłoni:

1. Głębokie odżywienie i zniwelowanie szorstkości naskórka,
2. uszczelnienie płaszcza hydrolipidowego.
3. aktywacja globalnej odbudowy w głębokich warstwach skóry,
4. uzupełnienie lipidów w przestrzeniach międzykomórkowych.

Ten sposób działania kremu na skórę maksymalizuje skuteczność działania składników aktywnych, intensywnie wygładzając, wyraźne odmładzając oraz zwiększając poziom nawilżenia naskórka. Krem należy aplikować kilka razy dziennie na dłonie i paznokcie wmasowując go aż do całkowitego wchłonięcia.

Produkt został wzbogacony o skoncentrowane składniki aktywne: masło karité, które ma działanie wygładzające i zwiększające elastyczność naskórka. Kompleks Hyaluron Active™ powoduje zwiększenie wiązania wody zarówno na powierzchni naskórka, jak i w jego głębszych warstwach. Ważnym składnikiem pielęgnacyjnym jest również ekstrakt z róży francuskiej. Jest on silnym antyoksydantem, ma w swoim składzie odżywcze witaminy oraz minerały, odpowiedzialne za utrzymanie młodości skóry. Zawarta w nim witamina C chroni skórę przed wolnymi rodnikami, ma działanie rozjaśniające i przeciwdziała powstawaniu przebarwień. Kwasy linolowy i linolenowy przyczyniają się do regeneracji oraz przyspieszają gojenie naskórka.

Marka CHRISTIAN LAURENT w swoich kosmetykach stosuje unikalne kompozycje zapachowe opracowane we współpracy z wiodącymi francuskimi kreatorami ekskluzywnych nut zapachowych. Dzięki temu codzienna aplikacja kremu nie tylko zapewnia dłoniom profesjonalne działanie pielęgnujące, ale zamienia się w luksusowy rytuał, nadając dłoniom subtelny, piękny i pełen klasy zapach.

Lek. med. Bożena Bierzniewska
Specjalista dermatolog