LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z KOLOIDALNYM ZŁOTEM DO DEMAKIJAŻU TWARZY I OCZU 24K – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA BEAUTÉ

LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z KOLOIDALNYM ZŁOTEM
DO DEMAKIJAŻU TWARZY I OCZU 24K

LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z KOLOIDALNYM ZŁOTEM jest profesjonalnym produktem do dokładnego oczyszczania każdego rodzaju skóry. Dzięki technologii PURE CELLULAR FUSION™ delikatnie i skutecznie usuwa nawet wodoodporny makijaż twarzy i oczu bez konieczności pocierania skóry.

JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z KOLOIDALNYM ZŁOTEM DO DEMAKIJAŻU TWARZY I OCZU 24K?

Niezwykła i innowacyjna formuła płynu zawiera KOLOIDALNE ZŁOTO, które wzmacnia oraz wygładza skórę, czyniąc ją jedwabiście miękką w dotyku. Obecność EKSTRAKTU Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ i PROWITAMINY B5 działa ujędrniająco i odświeżająco na delikatną skórę okolic oczu oraz twarzy, a także łagodzi podrażnienia. Składniki zawarte w LUKSUSOWYM PŁYNIE MICELARNYM mają działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu skóra jest dogłębnie oczyszczona i gotowa na kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Substancje aktywne chronią skórę przed nadmierną utratą wody oraz przyspieszają jej regenerację. Zastosowanie specjalnej technologii PURE CELLULAR FUSION™ pozwala na oczyszczenie skóry jednym gestem poprzez natychmiastowe wniknięcie w głąb naskórka, dzięki czemu po użyciu płynu skóra jest zregenerowana i dokładnie oczyszczona.

• Skóra staje się wygładzona i miękka w dotyku.
• Aktywne składniki łagodzą podrażnienia.
• Skóra jest dogłębnie oczyszczona i odświeżona.

LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z KOLOIDALNYM ZŁOTEM DO DEMAKIJAŻU TWARZY I OCZU gwarantuje błyskawiczne oczyszczenie i ukojenie delikatnej skóry.

JAK UŻYWAĆ EXPERT POUR LA BEAUTÉ LUKSUSOWY PŁYN MICELARNY Z KOLOIDALNYM ZŁOTEM DO DEMAKIJAŻU TWARZY I OCZU 24K?

Stosować rano i wieczorem lub w razie potrzeby. Niewielką ilość płynu nanieść na płatek kosmetyczny. Oczyścić twarz, oczy oraz szyję. W przypadku wodoodpornego makijażu przyłożyć wacik na kilka sekund do oczyszczanej powierzchni skóry.

Pojemność: 500 ml

Wróć