NURI REGENERUJĄCA MASKA-SERUM DO RĄK I PAZNOKCI – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA FORME

NURI REGENERUJĄCA MASKA-SERUM
DO RĄK I PAZNOKCI

Szukasz skutecznego sposobu na zniszczoną i pozbawioną witalności skórę dłoni? Pragniesz, by Twoje dłonie były miękkie jak jedwab i zachwycały zadbanym wyglądem? Nic bardziej prostego – wystarczy skorzystać z MASKI-SERUM DO RĄK I PAZNOKCI, by przekonać się, jak łatwo Twoje dłonie mogą zachwycać delikatnością.


JAK DZIAŁA POUR LA FORME NURI REGENERUJĄCA MASKA-SERUM DO RĄK I PAZNOKCI?


Serum powstało specjalnie z myślą o kobietach, które borykają się z problemem suchych i zniszczonych dłoni. Stanowi ono kompleksowe połączenie najbardziej wyselekcjonowanych składników, które zapewniaj spierzchniętej i szorstkiej skórze komfort i delikatność. Olejek z róży francuskiej bogaty jest w witaminy i antyoksydanty, które spowalniają proces starzenia się skóry i zapewniają jej miękkość na dłużej. Masło karité pozwala wzmocnić warstwę hydrolipidową naskórka, a także wygładza ją i czyni bardziej elastyczną. Głęboko nawilżający kompleks Hyaluron Active™ natychmiastowo likwiduje szorstkość i suchość dzięki kwasowi hialuronowemu najnowszej generacji – wnika on bardzo głęboko w skórę i dokładnie nawilża każdą warstwę skóry. Dzięki temu dłonie są właściwie nawilżone i zregenerowane.


• Uszczelnienie i redukcja szorstkości naskórka.
• Produkt uszczelnia naturalny płaszcz hydrolipidowy.
• Kwas hialuronowy aktywuje procesy odbudowy głębokich warstw skóry.
• Uzupełnia wolne przestrzenie lipidowe między komórkami.


Serum sprawia, że dłonie są bardziej miękkie i wyraźnie odżywione. To koniec problemów z szorstką i odwodnioną skórą – serum sprawia, że odtąd Twoje ręce będą zachwycać miękkością i zjawiskową gładkością.


JAK UŻYWAĆ POUR LA FORME NURI REGENERUJĄCĄ MASKĘ-SERUM DO RĄK I PAZNOKCI?


Produkt aplikować w zależności od potrzeby nanosząc niewielką jego ilość i dokładnie wmasowując go w dłonie. Czekać do wyschnięcia.


Pojemność: 15 ml

Wróć