ROZŚWIETLAJĄCY KREM LIFTINGUJĄCY ALFA – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA ALFA

ROZŚWIETLAJĄCY
KREM LIFTINGUJĄCY ALFA

Nie tylko latem można zyskać zdrowo wyglądającą i imponującą opaleniznę. Dzięki BALSAMOWI BRĄZUJĄCYMI ZE ZŁOTYMI DROBINKAMI 24K taki efekt można uzyskać w prosty i szybki sposób. Połączenie delikatnej formuły samoopalacza stopniowo nadaje skórze kuszący, złoty odcień.

JAK DZIAŁA POUR LA BEAUTÉ LUKSUSOWY ROZŚWIETLAJĄCY BALSAM BRĄZUJĄCY ZE ZŁOTYMI DROBINKAMI 24K?

Balsam powstał z myślą o kobietach, które pragną uzyskać idealny i równomierny kolor opalonej skóry. Technologia Bronze-Infusion 4D™ stymuluje proces równomiernej pigmentacji. Oparta jest na połączeniu nowoczesnej samoopalających molekułach DHA i drobinek 24K złota. W efekcie skóra każdego dnia staje się nieco ciemniejsza, a dzięki zawartości złota również promienna. Kompleks Nutri-Tan to ekstrakt z orzecha i olejeku z karotki – dzięki niemu skóra jest głęboko nawilżona i wygładzona, a do tego poprawia się jej koloryt. Masło karité pozwala wzmocnić warstwę hydrolipidową naskórka, a także wygładza go i czyni bardziej elastycznym.

• Piękny, złoto-brązowy kolor skóry już po kilku dniach.
• Promienny wygląd opalonej skóry dzięki drobinkom złota.
• Skóra miękka, wygładzona i elastyczna dzięki dużej zawartości składników odżywczych.
• Równomierna pigmentacja dzięki lekkiej konsystencji balsamu.

Piękna i idealna opalenizna możliwa jest nawet latem dzięki BALSAMOWI BRĄZUJĄCEMU ZE ZŁOTYMI DROBINKAMI 24K. Lekka formuła sprawdzi się w przypadku każdej skóry. Zapewnia zachowanie właściwego poziomu nawilżenia skóry i sprawia, że wygląda ona na zdrowszą i bardziej zadbaną.

JAK UŻYWAĆ BALSAMU BRĄZUJĄCEGOI ZE ZŁOTYMI DROBINKAMI 24K

Balsam należy stosować 1-2 dziennie – częstotliwość stosowania zależna jest od pożądanego koloru skóry. Produkt należy równomiernie rozprowadzić na skórze, a po aplikacji bardzo dokładnie umyć dłonie. Poczekać do całkowitego wyschnięcia produktu. Produkt nie brudzi ubrań.

Pojemność: 200 ml

Wróć