Sceniczny efekt nieskazitelnie matowej cery – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

Sceniczny efekt nieskazitelnie matowej cery

Idealny podkład wygląda na skórze nie jak podkład, ale jak perfekcyjnie gładka, matowa, promienna cera bez niedoskonałości.

Marka Christian Laurent w odpowiedzi na połączenie trendu naturalnego „make up no make up” oraz scenicznej technologii ULTRA HD, opracowanej, by sprostać wymaganiom najnowszych technologii kina i telewizji, proponuje najnowszy podkład:

Christian Laurent HD
4M PIXEL FUSION MINERALNY PODKŁAD MATUJĄCY
Liquid to powder

Mineralne pigmenty, 24K złoto, jedwab

Rewolucyjny podkład mineralny o właściwościach matujących wyróżnia się unikalną konsystencją LIQUID TO POWDER, która w kontakcie ze skórą zamienia się z płynnej w aksamitnie pudrową. Mineralne pigmenty perfekcyjnie wtapiają się w cerę, łącząc idealne krycie z naturalną teksturą „drugiej skóry”, bez efektu maski. Opracowana we współpracy z wizażystami technologia 4M PIXEL FUSION wzbogacona szlachetnym 24K złotem i pielęgnującym jedwabiem zapewnia 24H efekt nieskazitelnej i doskonale matowej cery jak z hollywoodzkich ekranów.

Jak działają specjalnie dobrane składniki mineralnego podkładu matującego?

Mineralne pigmenty to składniki o właściwościach nadających kolor, kryjących i matujących.

24 Złoto – wygładza cerę, sprawia, że skóra staje się bardziej promienna i jędrna. Pomaga redukować mikro zmarszczki i poprawia elastyczność naskórka.

Jedwab – ma zdolność zatrzymywania wody w głębokich warstwach skóry, dając efekt ujednolicenia, a nawet delikatnego liftingu, intensywnie regeneruje i uelastycznia.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Cienką warstwę produktu równomiernie rozprowadzić na skórze twarzy. Aby uzyskać mocniejsze krycie można aplikować podkład warstwowo.

Podkład można aplikować na dwa sposoby:

– niewielką ilość fluidu nałóż pipetą bezpośrednio na skórę, delikatnie rozetrzyj palcami. Ciepłe opuszki lekko rozgrzewają podkład i ułatwiają jego wtapianie się w skórę.
– aplikuj pipetą bezpośrednio na skórę lub na dłoń i rozprowadź gąbeczką. Pozwoli to Ci uzyskać idealny, stopniowalny efekt krycia.

Porady wizażystki:

Bardzo wygodne jest rozpoczęcie nakładania fluidu pipetą od środka twarzy w kierunku zewnętrznym.
Aby podkład wyglądał jak najbardziej naturalnie, spróbuj delikatnie wklepać go w skórę palcami.