Pielęgnacja ciała

Ustaw kierunek malejący
Wszystkie filtry

PIELĘGNACJA CIAŁA  

 

Regularna pielęgnacja ciała i kosmetyki z dobrym składem zapewnią Twojej skórze prawidłowe nawilżenie i odżywienie. Dzięki temu stanie się ona gładsza i wyraźnie ujędrniona. Choć często podchodzimy do pielęgnacji ciała dość przypadkowo, to jednak warto wybierać produkty świadomie, by cieszyć się piękną skórą i dobrym samopoczuciem.  

 

DLACZEGO PIELĘGNACJA CIAŁA JEST WAŻNA? 

 

Skóra na ciele każdego dnia jest narażona na szereg szkodliwych czynników. Zmienne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia środowiska, kontakt z twardą wodą czy wreszcie tarcie wywołane odzieżą powodują, że przesusza się, uwrażliwia i traci jędrność. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji ciała możemy dostarczyć skórze składniki, które będą odbudowywać barierę hydrolipidową i wspomagać jej funkcje.  

 

BALSAMY DO PIELĘGNACJI CIAŁA  

 

Pielęgnacja ciała to przede wszystkim poprawa poziomu nawilżenia i dostarczenie skórze składników odżywczych. Możemy to uzyskać dzięki balsamom. To produkty o lekkiej, aksamitnej konsystencji, przeznaczone do stosowania na dzień i na noc. Zawierają składniki takie jak masła, witaminy i oleje roślinne, które pomagają utrzymać skórę gładką, miękką i odpowiednio nawilżoną. Stosowane regularnie pomagają w zachowaniu elastyczności i zdrowego wyglądu skóry, ujędrniają ją i przeciwdziałają wiotczeniu.  

 

KREMY DO PIELĘGNACJI BIUSTU I DEKOLTU  

 

Delikatna skóra biustu i dekoltu wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Kremy przeznaczone do tego celu zawierają składniki, które pomagają utrzymać jędrność i elastyczność, a także nawilżyć tę wrażliwą okolicę. Ich regularne stosowanie pozwala zapobiec utracie napięcia, redukuje powstające na dekolcie zmarszczki i pozostawia skórę wygładzoną i miękką w dotyku. Sięgaj po nie, jeśli chcesz, by Twój dekolt wyglądał promiennie niezależnie do wieku.