Aesthetic Solutions

Ustaw kierunek malejący
Wszystkie filtry

LINIA AESTHETIC SOLUTION

 

Linia Aesthetic Solution powstała w wyniku inspiracji osiągnięciami medycyny estetycznej. Naukowcy z laboratorium Christian Laurent zamknęli substancje znane z zabiegów estetycznych w precyzyjnie skomponowanych, aktywnych preparatach. W ten sposób powstały sera, które intensywnie stymulują rekonstrukcję i dobudowę skóry, by minimalizować oznaki czasu. Nowoczesna technologia wykorzystująca zaawansowane mechanizmy przenikania komórkowego to gwarancja widocznych i trwałych rezultatów.

 

LINIA AESTHETIC SOLUTION – OPATENTOWNE KOMPLEKSY

 

Dla silniejszego efektu w serach linii Aesthetic Solution zastosowano synergicznie działające składniki zamknięte w aktywnych, opatentowanych kompleksach. Działają wielokierunkowo na różne potrzeby skóry, ale ich wspólnym mianownikiem jest komplementarność. To dzięki temu nasze sera działają z tak dużą skutecznością. Przywracają nawilżenie, wypełniają zmarszczki, napinają i regenerują skórę. Znajdziesz w nich pobudzający syntezę kolagenu kompleks NEO-PEPTIDE, naśladujący działanie botoksu kompleks HYALU-FILLER czy korygujący zmarszczki kompleks ANTI-AGE N.H.C.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE W LINII AESTHETHIC SOLUTION

 

W serach linii Aesthetic Solution zamknięte są składniki o wysokiej aktywności. Każdy z nich jest dobrze znany kosmetologii i medycynie estetycznej, a jego skuteczność została już dawno potwierdzona badaniami. Nawilżająca trehaloza i kwas hialuronowy, silnie przeciwstarzeniowy niacynamid, kwas ferulowy i witamina C, stymulujące skórę peptydy biomimetyczne, regenerujące ceramidy czy chroniące mikrobiom probiotyki to tylko niektóre z nich.

 

JAK STOSOWAĆ SERA Z LINII AESTHETIC SOLUTION?

 

Każde serum można stosować zarówno w porannej, jak i w wieczornej pielęgnacji. Wystarczy zaaplikować kilka kropel na oczyszczoną skórę i wmasować, a potem nałożyć dobrany do potrzeb krem (link). Serum można stosować ciągle lub wzmocnić swoją pielęgnację zgodnie z potrzebami skóry np. jesienią i wiosną.

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.