Bakuchiol

Ustaw kierunek malejący
Wszystkie filtry

LINIA BIOBAKUCHIOL 

 

Linia bioBakuchiol to seria luksusowych kremów przeznaczonych do pielęgnacji cery dojrzałej. Wykorzystano w niej niezwykle innowacyjną technologię wektorową Y-Reshape, by dzień po dniu precyzyjnie modelować owal Twojej twarzy.  

 

JAK DZIAŁA BAKUCHIOL  

 

Bakuchiol, najważniejszy składnik linii bioBakuchiol, to chemiczny związek, który podbił serce branży kosmetycznej. Jest fitosterolem o właściwościach przypominających działanie retinoidów, ale nie wywołuje związanych z nimi efektów ubocznych, m.in. podrażnienia skóry. Bakuchiol jest znany głównie ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, takich jak zmniejszanie zmarszczek, poprawa elastyczności skóry i stymulowanie produkcji kolagenu. Działa także jako antyoksydant, pomagając chronić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki i czynniki zewnętrzne. 

 

TECHNOLOGIA Y-RESHAPE W LINII BIOBAKUCHIOL 

 

Dzięki tej technologii kosmetyki z linii bioBakuchiol odmładzają skórę na trzech poziomach. 

 

  1. Bazujący na bakuchiolu kompleks bioRetinol pobudza syntezę kolagenu i elastyny, zapobiegając powstawaniu zmarszczek.  
  2. Dostosowane do wieku i kondycji skory składniki aktywne wspierają jej funkcje i stymulują proces odnowy komórkowej.  
  3. Zamknięte w kompleksach Essenskin i GravityUp substancje modelują strefę Y, unoszą owal twarzy i poprawiają jej kontury.  

 

Skuteczność działania kremów została potwierdzona badaniami konsumenckimi. Ponad 90% użytkowniczek zauważyło wyraźną poprawę elastyczność skóry, jej gęstości, uniesienie owalu twarzy i redukcję zmarszczek. 

 

Seria otrzymała wyróżnienie Love Cosmetics Awards 2021

JAK STOSOWAĆ KREMY Z LINII BAKUCHIOL 

 

Wybierz jeden z trzech kremów z linii bioBakuchiol dostosowany do potrzeb skóry. Możesz sugerować się podanym na opakowaniu wiekiem, ale zalecamy użyć krem, który będzie odpowiadał kondycji Twojej cery. Nakładaj go od dekoltu w górę, zachowując kierunek zgodny z przebiegiem mięśni i wmasuj okrężnymi ruchami. W ten sposób zwiększysz przenikanie składników i poprawisz napięcie skóry.  

Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie, gdy ten produkt będzie ponownie dostępny w magazynie.