Brow Pen

Ustaw kierunek malejący
Wszystkie filtry

LINIA BROW PEN  

 

Makijaż brwi to kluczowy element każdej stylizacji. Naturalne, delikatnie podkreślone czy bardzo wyraziste – każde brwi dodają Twojej twarzy unikalnego charakteru. Nie zawsze jednak mamy możliwość korzystać z usług profesjonalistów. Dla tych z Was, które cenią sobie czas i wygodę i chcą wyglądać dobrze niezależnie od okoliczności powstała linia Brow Pen.   

 

LINIA BROW PEN – PISAKI DO ZADAŃ SPECJALNYCH  

 

Dawniej kobiety, które chciały podkreślić brwi, korzystały z produktów na bazie wosku i sadzy. Tego typu produkty stosowane były od starożytności i dopiero wiek XIX przyniósł rozwój w zakresie preparatów do makijażu. Linia Brow Pen to dużo więcej niż znane dotąd kredki do brwi.  To nowatorskie formuły o różnym stopniu pigmentacji, dzięki czemu niezależnie od typu urody każda kobieta znajdzie wśród nich preparat dla siebie. Niezwykle trwałe, dają Ci gwarancję perfekcyjnego wyglądu przez cały dzień. 

 

LINIA BROW PEN – SALONOWY EFEKT   

 

Wśród pisaków z linii Brow Pen znajdziesz również takie, które nie tylko pogłębią kolor Twoich brwi, ale pozwolą Ci nadać im efekt znany dotąd jedynie z salonów mikropigmentacji. To doskonałe rozwiązanie dla tych kobiet, które chcą optycznie zagęścić włoski i wypełnić przestrzenie między nimi. Sprawdź nasze pisaki i wybierz produkt dla siebie.