Luminous Glow

LINIA LUMINOUS GLOW  

 

Linia Luminous Glow została stworzona z myślą o cerach z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień. To zaawansowana pielęgnacja, która skutecznie rozjaśnia Twoją cerę, przywracając jej promienny wygląd i zdrowy blask.  

 

JAK DZIAŁA LINIA LUMINOUS GLOW  

 

W kosmetykach linii Luminous Glow technolodzy z laboratorium Christian Laurent zastosowali unikalny Lumintense 4D White Complex. Wykorzystuje on synergiczne działanie trzech potężnych składników rozjaśniających: arbutyny, glutationu i niacynamidu. Dzięki ich aktywności kosmetyki  
z linii zapewniają Twojej skórze efekt wybielania na trzech poziomach:  

 

  • Zmniejszają widoczność plam i przebarwień  
  • Ujednolicają koloryt  
  • Rozświetlają skórę, nadając jej subtelny efekt „glow”.  

 

CZY LINIA LUMINOUS GLOW TYLKO ROZJAŚNIA? 

 

Choć rozjaśnianie skóry to główna funkcja produktów z linii Luminous Glow to jednak ich działanie jest znacznie bardziej wszechstronne. Dzięki zwartości składników takich jak retinol, kwas glikolowy, kwas szikimowy czy kompleks witaminy C Luminous Glow pobudza odnowę skóry, przyspiesza syntezę kolagenu i elastyny, przeciwdziała aktywności wolnych rodników, a jednocześnie wzmacnia barierę ochronną naskórka i zapobiega utracie wilgoci. Kosmetyki z tej linii dobrze sprawdzają się nie tylko w pielęgnacji cery skłonnej do przebarwień, ale także w przypadku cer problematycznych, z nadmiernym wydzielaniem sebum czy skłonnością do zaskórników.  

 

CO WCHODZI W SKŁAD LINII LUMINOUS GLOW  

 

Linia Luminous Glow to cztery preparaty, które zapewnią Twojej skórze kompleksową pielęgnację. Znajdziesz tu żel myjący do codziennego stosowania, oczyszczający peeling, rozjaśniające serum i głęboko nawilżający krem z SPF 25 dla pełnej ochrony Twojej cery. Możesz sięgnąć po całą linię lub wybrać ulubiony preparat i uzupełnić w ten sposób swoją rutynę pielęgnacyjną o kosmetyk równoważący koloryt skóry.