Pour la Beaute

Ustaw kierunek malejący
Strona
Wszystkie filtry

LINIA POUR LA BEAUTE 

 

Linia Pour la Beaute została stworzona z myślą o kobietach dojrzałych, które w świadomy sposób chcą kreować piękno swojej skóry. Jeśli jesteś jedną z Tych kobiet, które w trosce o swój wygląd nie idą na kompromisy, znajdziesz w tej linii luksusowe, nowoczesne kosmetyki, które dzięki mikronośnikom działają z niezwykłą skutecznością.  

 

LINIA POUR LA BEAUTE – MOC SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH  

 

O skuteczności linii Pour le Beaute decyduje innowacyjna technologia, ale przede wszystkim wyselekcjonowane składniki aktywne. W trosce o pobudzenie funkcji naprawczych w skórze wykorzystano tu ekskluzywne wyciągi roślinne, takie jak ekstrakt z kwiatów unikalnej czarnej róży, mikrocząsteczki bioaktywnego złota, ceramidy, niezwykle cenny ekstrakt z kawioru czy opatentowany innowacyjny neuropeptyd Matrixyl 3000. Wszystko po to, by niezależnie od wieku skutecznie pobudzać Twoją skórę do regeneracji.  

 

TECHNOLOGIA DERMOFUZJI 4D 

 

Moc składników aktywnych w linii Pour le Beaute wspiera nowatorska technologia Dermofuzji 4D. To dzięki niej cząsteczki substancji zamknięte w mikronośnikach są w stanie docierać do źródeł problemów, stopniowo je uwalniać i stymulować procesy naprawcze. Technologia ta to intensywne, czterostopniowe działanie na różnych poziomach skóry: 

 

  1. Korneo-fuzja – dzięki biomimetycznej formule kremu składniki aktywne mogą przenikać w głąb naskórka, a jednocześnie tworzą na jego powierzchni ochronną warstwę.  
  2. In-fuzja – dzięki mikronośnikom składniki docierają w głąb skóry, do miejsc wymagających stymulacji.  
  3. Dyfuzja – teraz następuje stopniowy i równomierny proces uwalnia substancji aktywnych z mikronośników. Zaczyna się przebudowa struktur kolagenowych i stopniowe odmładzanie Twojej skóry.  
  4. Endofuzja – zachodzące we wnętrzu Twojej skóry procesy naprawcze wyraźnie poprawiają jej jędrność i elastyczność.