NAPINAJĄCY KONCENTRAT UJĘDRNIAJĄCY DO BIUSTU – Christian Laurent – Luksusowy wymiar piękna
Close

POUR LA FORME

NAPINAJĄCY KONCENTRAT UJĘDRNIAJACY DO BIUSTU

Każda kobieta marzy o pięknym i zadbanym biuście, który przyciągnie wzrok mężczyzn i będzie obiektem zazdrości dla innych kobiet. Dzięki nowatorskiej technologii NAPINAJĄCEGO KONCENTRATU UJĘDRNIAJĄCEGO DO BIUSTU te marzenia w prosty sposób mogą się spełnić.


JAK DZIAŁA POUR LA FORME NAPINAJĄCY KONCENTRAT UJĘDRNIAJACY DO BIUSTU?


Formuła koncentratu jest inspirowana skutecznością światowych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki niej skóra biustu jest napięta i wzmocniona. Koncentrat zapewnia bezinwazyjne wypełnienie, ujędrnienie i wymodelowanie piersi. Swoją skuteczność koncentrat zapewnia technologii 24K Gold Lift Up™, czyli złotej kuracji napinającej. Działa ona poprzez naturalne wypełnienie kształtu biustu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kompleksów ujędrniająco-napinających najnowszej generacji. Włączone do formuły nici hialuronowe ujędrniają skórę i czynią ją bardziej elastyczną. Kompleks ultraodżywczy Nutri-Cloudberry sprawia, że skóra jest dużo lepiej nawilżona, więc bardziej odporna na działanie czynników wpływający na jej starzenie się. Drobinki czystego 24K złota sprawiaj, że skóra jest znacznie bardziej odżywiona i ujędrniona.


• Naturalne wypełnienie kształtu biustu.
• Intensywna rekonstrukcja włókien kolagenu i tkanek podporowych.
• Zwiększona objętość biustu i skuteczne działanie liftingujące.
• Doskonałe nawilżenie nawet głębokich warstw skóry.
Doskonale odżywiony biust jest podstawą jego zdrowego i jędrnego wyglądu. Unikatowa formuła sprawia, że każdego dnia, piersi są bardziej sprężyste i bardziej uniesione.


JAK UŻYWAĆ POUR LA FORME NAPINAJACEGO KONCENTRATU UJĘDRNIAJACEGO DO BIUSTU?


Koncentrat aplikować dwa razy dziennie na skórę dekoltu i biustu, a następnie okrężnymi ruchami wykonywać masaż od dołu ku górze. Masować do całkowitego wyschnięcia.

Pojemność: 150 ml

Wróć